Знайомимося з викладачами стоматологічного факультету КМУ!

Збираєтеся вступати до Київського медичного університету, тож вам якраз потрібно познайомитися з нашими викладачами!

Викладацький склад КМУ складається з кращої професури, справжніх фахівців своєї справи, провідних лікарів-стоматологів європейського рівня.

Знайомтесь, наша гордість, Дорошенко Світлана Іванівна, головний ортодонт України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії, Заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії наук вищої школи України та академік Академії наук України, автор та співавтор підручників, медичних енциклопедій, понад 200 наукових робіт та 95 патентів на винахід на корисну модель.

У нас викладає один з кращих в Україні та Європі стоматологічних хірургів, завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії Тимофєєв Олексій Олександрович – доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, головний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України за фахом “Щелепно-лицева хірургія”, академік Української академії наук, Президент Української асоціації щелепно-лицевих хірургів і хірургів-стоматологів, заступник Генерального директора Міжнародного біографічного Центру (Кембридж, Англія (DDG)), DG (Американський Біографічний інститут, Північна Кароліна, США), член Європейської і Міжнародної асоціації щелепно-лицевих хірургів.

Очолює кафедру дитячої терапевтичної стоматології Якубова Інесса Ігорівна, доктор медичних наук, професор, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Дитяча стоматологія». Під її керівництвом захищено 5 кандидатських дисертацій.

Завідувач кафедри терапевтичної стоматології, Копчак Оксана Вікторівна, доктор медичних наук, доцент. Оксана Вікторівна провідний український вчений, член координаційної ради ГО «Асоціація стоматологів України», член правління Київського осередку ГО «Асоціація стоматологів України», член правління ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України», координатор Молодіжної фракції ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України», асоціативний член EFP.

Тож, якщо ви бачите себе у майбутньому лікарем-стоматологом – запрошуємо вас на навчання до Київського медичного університету!

Кращі мають навчатися у кращих!
Чекаємо на вас у Приймальній комісії за адресою:
м.Київ, вул. Бориспільська, 2

Ми працюємо:
Понеділок – п’ятниця: з 9:00 до 18:00
Субота: з 9:00 до 13:00

E-mail: admission@kmu.edu.ua
Tел.: +38 (050) 337-81-01; +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/

22.07.2021
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024