ПОДІЇ | Всі Події

Знайомимося з викладачами Київського медичного університету

Вступна кампанія до Київського медичного університету у самому розпалі, ми чекаємо на вступників і продовжуємо вам розповідати про наших викладачів, відомих в Україні та за кордоном.

Тож, раді вас познайомити зі Скибою Володимиром Вікторовичем завідувачем кафедри хірургічних хвороб №1 Київського медичного університету, професором, доктором медичних наук, заслуженим діячем науки і техніки України, заслуженим лікарем України, академіком Академії наук вищої школи України, лауреатом Державної премії України.

Володимир Вікторович працює у вищій школі України 30 років, зокрема у КМУ – 25 років. Він закінчив Кримський медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа». У 1990 році захистив докторську дисертацію. З 1995 р. – завідувач кафедри хірургії КМУ. З 1999 по 2012 рр. за сумісництвом проректор з лікувальної роботи Київського медичного університету.

Професор Скиба підготував 4 навчальних посібники з хірургії для студентів і лікарів-інтернів за спеціальністю «хірургія», автор більш ніж 290 друкованих робіт, 30 авторських свідоцтв та патентів, підготував 1 доктора наук та 6 кандидатів медичних наук. Зараз під його керівництвом виконуються 4 кандидатські дисертації.

Скиба В.В. є висококваліфікованим хірургом вищої категорії у галузі захворювань черевної та грудної порожнини, особливо печінки, підшлункової залози та жовчних шляхів. Він керівник хірургічної клініки Дарницького району м. Києва. Скиба В.В. є членом Вченої Ради КМУ, членом правління Наукового товариства хірургів м. Києва та Київської області, членом Вищої атестаційної комісії МОЗ України, членом cпеціалізованої Вченої Ради Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця за фахом «хірургія» та редактором журналу “Альманах клінічної хірургії”.

Володимир Вікторович фахівець визнаний за кордоном, він обраний дійсним членом Нью-Йоркської академії наук, міжнародної Асоціації хірургів-гепатологів та Американської асоціації хірургів-дослідників.

05.08.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери