Завершився ХХ Чемпіонат Києва з футболу серед студентських команд!

ХХ чемпіонат м. Києва серед студентських команд ЗВО, який відбувався з вересня 2018 року по травень 2019 року, об’єднав найкращі студентські футбольні команди. В чемпіонаті вперше брала участь футбольна команда «Медик» Київського медичного університету.

Наша команда «Медик» за жеребкуванням була розподілена в групу Б, куди потрапив також чотирьохразовий володар Кубку «Меркурій» (КНТЕУ), збірна команда «НУФСУ МАУП», команди НУБІП, КНУ ім. Т. Г. Шевченка, «Будівельник» КНУБА, «ЛЕГПРОМ» з КНУДТ.

Незважаючи на певні труднощі на початку сезону, з якими стикаються всі новачки, ми дякуємо нашим хлопцям за успішний дебют! В сезоні 2018-2019 рр. команда «Медик» в підсумковій таблиці Чемпіонату з футболу м. Києва серед найкращих студентських команд ЗВО посіла 11 місце!

Дякуємо за роботу тренеру команди Дубенку Дмитру, капітану команди, студенту 5 курсу стоматологічного факультету Соколенку Данилу та всім гравцям!

Команда «Медик» в свою чергу дякує керівництву Університету – президенту Поканевичу О.В., ректору проф. Івнєву Б.Б., проректору проф. Мегедю В.П.

Бажаємо нашій команді великих та яскравих перемог в наступному сезоні!

Підсумкову таблицю чемпіонату можна подивитися тут.