Завершився проект Київського медичного університету – Summer Dental Camp

Ось і завершився надзвичайно цікавий та амбітний проект Київського медичного університету – Summer Dental Camp – перший в Україні експрес-курс інтенсивної практичної підготовки іноземних студентів. Період карантинних обмежень мав негативний вплив на набуття майбутніми стоматологами практичних навичок, і на якість викладання в цілому, проте нам вдалося надати можливість студентам наздогнати втрачене. Всього лише за 2 дні була набрана невелика група для максимально індивідуального підходу до кожного, і починаючи з 19 липня 2021 року, студенти щоденно приходили на базу Центру симуляційного навчання та оцінювання Київського медичного університету, щоб відпрацювати на сучасних симуляторах велику кількість маніпуляцій з різних стоматологічних напрямків.

Протягом першого тижня студенти навчалися навичкам професійної і індивідуальної гігієни порожнини рота, анатомії зубів, а також препаруванню і пломбуванню різних класів каріозних порожнин. На другому тижні вони вивчали правильність накладання кофердаму, проходження і пломбування кореневих каналів, а також анатомію щелепно-лицевої ділянки з практичними аспектами, нюанси обстеження пацієнта і методики зняття відбитків різними відбитковими матеріалами.

Загалом, позаду залишилося 50 годин практики під наглядом викладачів-практиків в різних галузях стоматології. Викладачі курсу: Ганна Ігорівна В’юн, Діана Імадовна Бардавіль, В’ячеслав Владиславович Дмитрашко прищеплювали студентам основи сучасних методів лікування відповідно до міжнародних стандартів та протоколів.

Навчання відбувалося з використання Smart Board, а також новітнього стоматологічного обладнання. Це стало можливим завдяки співпраці з таким всесвітньо відомим брендом стоматологічного обладнання і матеріалів як Dentsply Sirona. Разом із менеджером по роботi зi стоматологiчною спiльнотою компанії – Оксаною Докашенко студенти попрацювали з магнітострикційним ультразвуковим апаратом для зняття зубних відкладень Cavitron Select SPS с резервуаром, наданим офіційним дистриб’ютором Dentsply Sirona – компанією «Амеліт Груп» та його директором Андрiєм Мельниченко. Також студенти отримали мануальні навички в роботі з енодонтичними інструментами ProTaper Next, ProGlider, ендомотором X-Smart та пічкою для підготови обтураторів ThermaPrep2. Навички ж з оволодіння по 3-D обтурації кореневих каналів системою «GuttaCore» надали можливість удосконалити ефективність закінчення ендодонтичного лікування.

Це були насичені 2 тижні не тільки практичними навичками, але і спілкуванням, обміном досвідом та невимушеною дружньою атмосферою.

30 липня 2021 року всі студенти отримали сертифікати і сувеніри на згадку від президента Київського медичного університету Олександра Валерійовича Поканевича, і висловили найтепліші слова вдячності за надану можливість і побажання проводити більше таких корисних і цікавих проектів для більшої кількості студентів.

І студенти, і викладачі отримали важливий досвід і купу позитивних емоцій – Summer Dental Camp став для всіх його учасників справжнім осередком сучасного студентського навчання та спілкування.

Курс відбувся завдяки безпосередній підтримці президента Київського медичного університету – Олександра Валерійовича Поканевича, куратора д. мед. н., Копчак Оксани Вікторівни, завідувача кафедри терапевтичної стоматології і пародонтології та організатора проекту к. мед. н В’юн Ганни Ігорівни, асистента кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії КМУ.

02.08.2021
ВЕР
Тренінги "Імплантація для початківців. Step By Step"
Два окремі тренінги відбудуться 25 та 26 вересня 2021 року з 15:00 до 20:00 за адресою вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (2 поверх, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
22 Вересня 2021
ВЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 27.09.2021 - 08.10.2021
07 Вересня 2021
ЖОВ
Інтенсив з судинної хірургії
Захід відбудеться 2-3 жовтня 2021 року у Київському медичному університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання) (поверх 2).
21 Вересня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021