Завершено весняний набір студентів-іноземців

Київський медичний університет пишається своєю інтернаціональною атмосферою, адже у нас навчаються громадяни 62 країн світу. Незважаючи на складну епідемічну ситуацію у світі, Київський медичний університет успішно завершив весняний набір студентів-іноземців на міжнародний факультет за спеціальностями «Медицина» та «Стоматологія». Лави першокурсників поповнилися студентами, найбільше з яких приїхало до нас з Індії, Нігерії та Ірану.

За словами декана міжнародного факультету Костянтина Євгеновича Качана, цьогорічний набір став кращий за аналогічний набір студентів-іноземців у 2019 році. Це свідчить проте, що Київський медичний університет вже став брендом, який знають та довіряють в усьому світі.

Нагадуємо, що наприкінці минулого року наш Університет увійшов до ТОП-10 закладів вищої освіти України за кількістю виданих запрошень для студентів-іноземців. Ми пишаємося, що нас обирають за кордоном!

20.04.2021