НОВИНИ | Всі Новини
Засідання круглого столу на тему: «Соціальна активність студентів»

4 березня 2016 року Студентський парламент Київського національного університету технологій та дизайну провів засідання круглого столу на тему: «Соціальна активність студентів».
До обговорення були запрошені представники Київського університету права Національної Академії Наук України, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Київського медичного університету, Київського національного університету технологій та дизайну та представник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, головний спеціаліст відділу молодіжної політики Світлана Островська.

Основною метою проведення круглого столу було обговорення наступних питань:
• методи мотивації студентів;
• взаємодія студентів з громадськими організаціями;
• вектори розвитку студентського самоврядування;
• планування соціальних проектів, спрямованих на розвиток молоді та студентського
самоврядування;
• методи передачі досвіду молодим представникам студентського самоврядування
від старшого покоління.
Результатом проведення круглого столу стала домовленість про об’єднання зусиль у проведенні заходів для підняття соціальної активності молоді.

11.03.2016
ЛИС
Курс мануального масажу
Тривалість: 25.11.19 - 13.12.19