Засідання круглого столу на тему: «Соціальна активність студентів»

4 березня 2016 року Студентський парламент Київського національного університету технологій та дизайну провів засідання круглого столу на тему: «Соціальна активність студентів».
До обговорення були запрошені представники Київського університету права Національної Академії Наук України, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Київського медичного університету, Київського національного університету технологій та дизайну та представник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, головний спеціаліст відділу молодіжної політики Світлана Островська.

Основною метою проведення круглого столу було обговорення наступних питань:
• методи мотивації студентів;
• взаємодія студентів з громадськими організаціями;
• вектори розвитку студентського самоврядування;
• планування соціальних проектів, спрямованих на розвиток молоді та студентського
самоврядування;
• методи передачі досвіду молодим представникам студентського самоврядування
від старшого покоління.
Результатом проведення круглого столу стала домовленість про об’єднання зусиль у проведенні заходів для підняття соціальної активності молоді.

11.03.2016
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021