ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо взяти участь у міжнародній конференції «Глаукома + 2022. Глаукома. Катаракта. Діабет ока»

 

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Глаукома + 2022. Глаукома. Катаракта. Діабет ока».

Конференція відбудеться 9-10 вересня 2022 року у онлайн-форматі. Організатори конференції – Київський медичний університет та ГО “Українське глаукомне товариство”. 

Наше життя у військовий час суттєво вплинуло на питання щодо лікування та спостереження глаукоми, травми та інших очних проблем. Решта важливих аспектів офтальмології не тільки залишилися в фокусі уваги, але і набувають особливої уваги з боку офтальмологів та фахівців інших спеціальностей. Сьогодні, у часи військового стану в країні, комплексний підхід до вирішення найскладніших проблем здоров’я людини стає найбільш ефективним, а питання збереження зору залишаються ключовими.

В обговоренні найгостріших питань офтальмології  візьмуть участь: президент ESCRS Oliver Findl, президент EGS Fotis Topouzis (Греція), президент EGS (2016-2017) Anja Tuulonen (Фінляндія) та президент EGS (2012-2015) Саrlo Traverso (Італія), президент глаукомного товариства Туреччини Ilgaz Yalvac (Туреччина), президент Глаукомного товариства Чехії Marek Fichtl, президент спілки офтальмохірургів Польщі Robert Rejdak, професори Andrzej Grzybowski та Jaromir Wasyluk (Польща), Ulrich Spandau (Швеція), Аna Sansesau (Аргентина) та інші.

Реєстрація на участь в конференції за посиланням.

Після реєстрації ви отримаєте персональний код для підключення. Ви будете мати можливість брати участь у конференції в реальному часі і по закінченню отримаєте сертифікат (10 балів БПР (безперервний професійний розвиток)).

Картку і програму конференції дивіться тут.

 

11.08.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери