ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо студентів КМУ на стажування до країн ЄС!

Шановна спільнота Київського медичного університету!

Якісна практична підготовка є базисом медичної освіти. Саме тому, практика є невід’ємною частиною навчання в КМУ.

Наша команда вже місяць працює над тим, щоб надати вам можливість стажування в лікарнях, аптеках та стоматологічних клініках Польщі, Німеччини, Австрії, Румунії, Литви, Латвії та інших країнах Європейського Союзу. Вже починаючи з травня, ми будемо запрошувати вас на клінічну практику, тому просимо швидкого зворотнього зв’язку. Це стажування буде відбуватися, як обов’язкова складова літньої виробничої практики (як в Україні, тільки в Європі). Також ми недарма запитуємо напрямки, які вас цікавлять, адже ми хочемо, щоб ви отримали екстразнання та навички. Це стажування буде організовано, максимально враховуючи ваші побажання щодо країни та спеціальності. Отже, заповніть цю гугл форму, яка стане вашим першим кроком до Європи, де ви отримаєте безпечні, якісні та сучасні освітні послуги навіть у такі буремні часи.

Один із наших улюблених слоганів “Починаємо шлях до Європи зі свого університету” наразі отримав всі можливості втілитися в життя! Саме ви станете нашими амбасадорами, а європейська спільнота вам в цьому допоможе.

До того ж, пізніше ви отримаєте можливість однорічної академічної мобільності. До цього проекту ми запросимо всю спільноту студентів та інтернів Київського медичного університету. Протягом програми ви будете навчатися в найкращих викладачів як КМУ, так і провідних європейських ЗВО. Закликаємо усіх наполегливо навчатися, відвідувати онлайн-класи, бути активними студентами та ставати ще краще, адже за вами майбутнє медицини!

Всі деталі та умови проектів ми повідомимо пізніше. Тримаймось та переможемо!

Слава Україні!

14.04.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери