Запрошуємо приєднатися до студентського наукового гуртка!

Шановні студенти!

Кафедра патологічної анатомії, гістології та судової медицини вітає вас з початком нового навчального року та запрошує приєднатися до роботи студентського наукового гуртка!

Ми переконані, що нові виклики сьогодення ставлять все складніші завдання для лікарів та дослідників і вища школа повинна активно на них реагувати. Тому ми розпочинаємо роботу студентського наукового гуртка кафедри, яка буде присвячена новітнім досягненням у галузі патоморфології і молекулярної медицини, а також загальному розумінню принципів проведення досліджень. Водночас інтегральною складовою світового наукового процесу є англійська мова, адже саме вона з’єднує всіх лікарів, клінічних та фундаментальних дослідників у єдину спільноту. У зв’язку з цим засідання гуртка будуть проводитися виключно англійською мовою.

Перше засідань відбудеться 25 вересня 2020 о 16:00 шляхом відеоконференції у Google Meet. Для приєднання необхідно здійснити вхід до Google Classroom за кодом gero7gm.

Контактна особа – староста гуртка Olori Oboghene (o.olori.st@kmu.edu.ua) (eng)

З нетерпінням чекаємо зустрічі!

22.09.2020
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021