Запрошуємо приєднатися до студентського наукового гуртка!

Шановні студенти!

Кафедра патологічної анатомії, гістології та судової медицини вітає вас з початком нового навчального року та запрошує приєднатися до роботи студентського наукового гуртка!

Ми переконані, що нові виклики сьогодення ставлять все складніші завдання для лікарів та дослідників і вища школа повинна активно на них реагувати. Тому ми розпочинаємо роботу студентського наукового гуртка кафедри, яка буде присвячена новітнім досягненням у галузі патоморфології і молекулярної медицини, а також загальному розумінню принципів проведення досліджень. Водночас інтегральною складовою світового наукового процесу є англійська мова, адже саме вона з’єднує всіх лікарів, клінічних та фундаментальних дослідників у єдину спільноту. У зв’язку з цим засідання гуртка будуть проводитися виключно англійською мовою.

Перше засідань відбудеться 25 вересня 2020 о 16:00 шляхом відеоконференції у Google Meet. Для приєднання необхідно здійснити вхід до Google Classroom за кодом gero7gm.

Контактна особа – староста гуртка Olori Oboghene (o.olori.st@kmu.edu.ua) (eng)

З нетерпінням чекаємо зустрічі!

22.09.2020