ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо на знайомство з клініками-базами стажування

Київський медичний університет пропонує проходження інтернатури у провідних клініках міста Києва. Запрошуємо старшокурсників закладів вищої медичної освіти України з 21 по 23 липня 2021 року відвідати з ознайомчими екскурсіями клініки, майбутні бази стажування. Під час екскурсії ви матимете змогу оглянути клініки, їхнє новітнє діагностичне обладнання та познайомитися з лікарями, майбутніми керівниками інтернатури.

1. Екскурсія до спеціалізованої клініки «EuroDerm» 21 липня 2021 року о 13:00 для вступників до інтернатури за спеціальністю «Дерматовенерологія».

(Довідка: клініка персоналізованої медицини «EuroDerm» спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань шкіри, волосся і нігтів. У клініці застосовуються сучасні європейські доказові методики лікування. Клініка оснащена новітньою базою діагностичного та терапевтичного обладнання).

Реєстрація на екскурсію за посиланням.

2. Екскурсія до медичного центру «ISIDA» 21 липня року о 15:00 для вступників до інтернатури за спеціальностями: «Акушерство і гінекологія», «Лабораторна діагностика», «Педіатрія».

(Довідка: клініка «ISIDA» – один з найбільших медичних центрів в Україні, який займається здоров’ям жінок і плануванням сім’ї).

Реєстрація на екскурсію за посиланням.

3. Екскурсія до лікарні ізраїльської онкології «LISOD» 22 липня року о 10:00 для вступників до інтернатури за спеціальностями: «Хірургія», «Клінічна онкологія», «Радіологія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія».

(Довідка: LISOD – онкологічна лікарня з повним циклом допомоги: профілактики, діагностики, лікування і реабілітації з використанням міжнародних стандартів на основі доказової медицини. В LISOD використовується необхідне сучасне високотехнологічне обладнання для діагностики та лікування онкологічних захворювань).

Увага! Зустрічаємося 22 липня о 10:00 на першому поверсі головного навчального корпусу Київського медичного університету за адресою: вул. Бориспільська, 2. До лікарні «LISOD» буде організований спеціальний транспорт від Київського медичного університету, у зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Реєстрація на екскурсію за посиланням.

4. Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини» 22 липня року о 11:00 для вступників до інтернатури за спеціальностями: «Акушерство і гінекологія», «Лабораторна діагностика», «Хірургія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія».

(Довідка: Київський міський центр «Академія здоров’я людини» – це центр надання невідкладної і планової спеціалізованої висококваліфікованої високотехнологічної консультативної, діагностичної, стаціонарної медичної допомоги акушерсько-гінекологічного, загально-клінічного і хірургічного профілів).

Реєстрація на екскурсію за посиланням.

5. Екскурсія до офтальмологічного центру «Зір 100%» 22 липня року о 14:00 для вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».

(Довідка: офтальмологічний центр «Зір 100%» — це сучасна хірургічна клініка, яка спеціалізується на комплексному та індивідуальному лікуванні очних захворювань у дорослих і дітей).

Реєстрація на екскурсію за посиланням.

6. Екскурсія до медичного центру мережі клінік «Smart Medical» 22 липня року о 16:00 для вступників до інтернатури за спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Ортопедія та травмологія», «Педіатрія», «Урологія», «Хірургія», «Внутрішні хвороби», «Лабораторна діагностика», «Дерматовенерологія», «Неврологія», «Отоларингологія» та «Офтальмологія».

(Довідка: Smart Medical — це мережа клінік доказової медицини для тих, хто цінує сучасні технології та комфорт).

Реєстрація на екскурсію за посиланням.

7. Екскурсія до медичного центру «Median» 23 липня року о 10:00 для вступників до інтернатури за спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Ортопедія та травмологія», «Педіатрія», «Загальна практика – сімейна медицина», «Хірургія», «Внутрішні хвороби», «Лабораторна діагностика», «Дерматовенерологія», «Неврологія», «Отоларингологія» та «Загальна фармація».

(Довідка: «Median» – це надійна, перевірена часом мережа клінік у місті Київ. До неї входять: сучасні медичні центри; новітні лабораторії; аптеки з широким асортиментом товарів. У медичному центрі Медіан консультують лікарі майже всіх напрямків, є можливість провести вакцинацію, отримати ультразвукову і лабораторну діагностику).

Реєстрація на екскурсію за посиланням.

8. Екскурсія до мережі клінік «Гармонія здоров’я» 23 липня року о 10:00 для вступників до інтернатури за спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Ортопедія та травмологія», «Педіатрія», «Загальна практика – сімейна медицина», «Хірургія», «Радіологія», «Урологія», «Внутрішні хвороби», «Лабораторна діагностика», «Дерматовенерологія», «Неврологія», «Отоларингологія» та «Загальна фармація».

(Довідка: клініка «Гармонія здоров’я» — це багатопрофільні медичні центри, які надають широкий спектр медичних послуг. Операційний блок, власна лабораторія, інноваційне діагностичне обладнання дозволяють проводити, як амбулаторне лікування, так і малотравматичні (без розрізів) операції).

Реєстрація на екскурсію за посиланням.

9. Екскурсія до стоматології «PORCELAIN» 23 липня о 11:00 для вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія».

(Довідка: Медична група «PORCELAIN» – це світові стандарти та протоколи лікування, персональний менеджер та додаткові послуги для висококласного сервісу. Київські клієнти «PORCELAIN» отримують такий самий рівень сервісу та якість лікування, як і в найкращих клініках США та Європи).

Реєстрація на екскурсію за посиланням.

10. Екскурсія до мережі стоматологій «Astra Dent» 23 липня 2021 року о 13:00 для вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія».

(Довідка: Astra Dent – мережа стоматологій, яка надає повний комплекс послуг у сфері дентальної медицини).

Реєстрація на екскурсію за посиланням.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55

19.07.2021
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери