Запрошуємо на роботу викладачів кафедри громадського здоров’я та мікробіології

Адреса: Київ, Харківське шосе, 121.

Доцент, старший викладач, асистент кафедри з навчальної дисципліни «Гігієна та екологія» (українська та/або англійська мова викладання);
Професор, доцент, старший викладач, асистент кафедри з навчальної дисципліни «Соціальна медицина» (українська та/або англійська мова викладання);
Старший викладач, асистент кафедри з навчальної дисципліни «Мікробіологія, вірусологія, імунологія» (українська мова викладання);

Вимоги до посади:
– Повна вища освіта за фахом
– Стаж науково-педагогічної роботи – не менш 2 років
– Науковий ступінь, вчене звання (бажано)
– Наявність сертифікату, що підтверджує володіння англійською мовою на рівні В2 (для викладання дисциплін англійською мовою) , сертифікату soft skills.

Офіційне працевлаштування, заробітна плата відповідно до умов контракту. Також можлива робота з погодинною оплатою праці.

Можливість розвитку, підвищення кваліфікації за рахунок університету, оплачувані відпустки та лікарняні, 5-ти денний робочий тиждень (з 09:00 до 17:30).

Резюме просимо направляти на e-mail: hr@kmu.edu.ua

Телефони для довідок: +38 (066) 450-36-65

16.06.2020
ВЕР