Запрошуємо на роботу науково-педагогічних працівників на наступні посади

Доцента кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації – 1 ст.
Асистента кафедри громадського здоров’я та мікробіології – 1 ст.
Старшого викладача кафедри фізіології, медичної біології та біологічної фізики-1,5 ст.
Старшого викладача кафедри громадського здоров’я та мікробіології – 1 ст.
Асистента кафедри педіатрії – 1 ст.
Доцента кафедри педіатрії – 0,75 ст.

Вимоги до посади:
– Повна вища освіта за відповідальним фахом;
– Стаж науково-педагогічної роботи – не менше 2 року;
– Науковий ступінь, вчене звання (бажано);
– Наявність сертифікату про володіння англійською мовою на рівні В2 (для викладання дисциплін англійською мовою), сертифікату soft skills.
ПВНЗ «Київський медичний університет» — це унікальний навчальний заклад, який поєднує в собі українські традиції та передовий міжнародний досвід. Київський медичний університет є лідером у сфері приватної вищої медичної освіти в Україні. В Університеті навчається близько 3900 осіб, серед них 35% — студенти-іноземці з 62 країн світу. Університет має акредитації за всіма ліцензованими спеціальностями і видає дипломи державного зразка.

Детальніше про нас: https://kmu.edu.ua/

Офіційне працевлаштування, заробітна плата відповідно до умов контракту. Також можлива робота з погодинною оплатою праці.
Можливість розвитку, підвищення кваліфікації за рахунок університету, оплачувані відпустки та лікарняні, 5-ти денний робочий тиждень (з 09:00 до 17:30).

Резюме просимо направляти на e-mail: hr@kmu.edu.ua
Телефони для довідок: +38 (066) 450-36-65

15.04.2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час:14 травня 2021 року о 16:00.
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
11 Травня 2021
ТРА