ПОДІЇ | Всі Події

Онлайн-трансляція магістерської програми «Клінічна психологія»

В 2024 році в Університеті було впроваджено нову магістерську освітньо-професійну програму «Клінічна психологія» за спеціальністю 053 «Психологія».

Запрошуємо всіх зацікавлених на презентацію магістерської програми «Клінічна психологія», яка відбудеться 10 травня 2024 року о 16:00, у головному кампусі за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).

На вас чекає зустріч з адміністрацією Університету та керівником напряму ОПП «Клінічна психологія», які детально розкажуть про умови вступу та переваги навчання на цій магістерській програмі.

У рамках презентації професор кафедри психології КМУ Фармагей Олександр Іванович прочитає лекцію на тему: «Екстрена регуляція психоемоційних станів в умовах сьогодення».

(Довідка: Фармагей Олександр Іванович, доктор психологічних наук, професор, автор концептуальної моделі психологічної підготовки спеціальних підрозділів до дій в екстремальних умовах, розробник методів нормалізації та поновлення психічного стану людини після перебування в дистресових умовах професійної діяльності. Розробив методику діагностики акцентуацій особистості на підставі інтерпретації ознак почерку. Автор більше 60 наукових та науково-практичних праць. Проводить психологічні консультування із застосуванням напрацювань когнітивно-поведінкової терапії, десенсибілізації й переробки рухами очей та еріксонівського гіпнозу. Наразі військовий психолог).

Також у презентації візьмуть участь запрошені спікери:

  • Зарецька Наталія Євгенівна, керівник проектів БО “Відродження України”, кандидат наук з державного управління, військовий психолог, розробник програм підвищення кваліфікаціі з питань налання психологічної допомоги в умовах війни, керівник проєктів БО “Відродження громад”;
  • Арефнія Світлана В’ячеславівна, медійний психолог, експертка багатьох телевізійних проєктів, таких, як «Холостяк», «Холостячка», «ДНК Свої», «Як вийти заміж», кандидат психологічних наук;
  • Табачніков Олександр Юхимович, доктор медичних наук, професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського Медичного Університету;
  •  Михайлов Борис Володимирович, доктор медичних наук, професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського Медичного Університету, член Европейської психіатричної Асоціації (ЕРА), Асоціації психотерапевтів Європи (ЄАР), Европейської Академії натуральної історії, президент Національної ліги психотерапії, психосоматики і медичної психології України, віце-президент Асоціації психотерапевтів й психоаналітиків України, член Президії Асоціації неврологів, психіатрів та наркологів України, академік АН вищої освіти України. 

Реєстрація на захід обов’язкова за посиланням

Онлайн-трансляція презентації магістерської програми ОПП «Клінічна психологія» (спеціальність 053 «Психологія») за посиланням

Детальніше про ОПП «Клінічна психологія» (спеціальність 053 «Психологія») дивіться за посиланням.

Чекаємо на вас у Приймальній комісії Університету за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, 1 поверх, Student Service (пн-пт з 9:00 – 18:00).

Контакти:  
admission@kmu.edu.ua
+38 (050) 337-81-01, +38 (068) 854-40-31
https://kmu.edu.ua

30.04.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери