Запрошуємо на Посвяту у студенти!

18 вересня Київський медичний університет проводить Посвяту у студенти.

Шановні вступники 2020, незважаючи на всі труднощі пов’язані з пандемією COVID-19, успішно закінчилась вступна кампанія 2020, і тепер ви – студенти Київського медичного університету. Раді вітати вас в стінах кращого приватного закладу вищої освіти! Дякуємо вам, що обрали наш університет!

Запрошуємо вас 18 вересня на урочисту посвяту у студенти, яка відбудеться за адресою: вул. К. Заслонова, 18, ДК «Дарниця». Точний час прибуття для кожної групи вам повідомлять деканати.

На посвяті будуть оголошені переможці Університетського гранту з кожного факультету. Вони отримають безкоштовний рік навчання.

Нагадуємо, що у зв’язку з епідемічною ситуацією у країні, участь у посвяті зможуть взяти лише студенти без батьків та друзів.

Ми похвилювались про вашу безпеку, урочистий захід відбудеться з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог: контролем температурного режиму, обов’язковим використанням масок, дезінфекцією приміщень та дотриманням соціальної дистанції.

Чекаємо на вас!

16.09.2020