Запрошуємо на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАРОДНОЇ І НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ»!

Запрошуємо на науково-практичну конференцію з міжнародною участю, яка присвячена 25-річчю заснування кафедри фітотерапії, гомеопатії та біоенергоінформаційної медицини «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАРОДНОЇ І НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ», яка відбудеться 20 квітня 2018 р. за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого, 7 (Національна наукова медична бібліотека України)!  Початок реєстрації о 9:00.

Організаторами конференції є Міністерство освіти і науки України, Міністерство охорони здоров’я України, ПВНЗ «Київський медичний університет», Національна наукова медична бібліотека України, Академія наук вищої школи України, Відділення фундаментальних проблем медицини, ВГО «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України».

Конференція присвячена сучасним методам нетрадиційної медицини, принципам організації лікування та контролю якості медичної допомоги при застосуванні методів народної медицини, та історії створення кафедри.

Програма конференції та розклад сесійних та пленарних заcідань тут.

18.04.2018
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021