Запрошуємо на науковий стоматологічний марафон Online «День народження зубної щітки»

Який винахід людства можна вважати найвизначнішим? Колесо, комп’ютер або мобільний телефон? Згідно з опитуванням жителів США, найбільшим винаходом людства була названа звичайна зубна щітка. 26 червня у світі відзначається День народження зубної щітки.

Київський медичний університет активно долучається до пропагування підтримки гігієни ротової порожнини. 26 червня о 10:00 кафедра дитячої терапевтичної стоматології КМУ проведе науковий стоматологічний марафон Online на тему: «День народження зубної щітки», в якому українські та міжнародні експерти поділяться особливостями підбору зубних щіток в залежності від стоматологічного статусу і віку пацієнта.

Захід проходитиме у режимі онлайн-трансляції на youtube-каналі кафедри за посиланням.

Запрошуємо долучитися до заходу всіх охочих!

25.06.2021