ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо на мультимедійну виставку «Чорнобиль. Подорож»

Чорнобильська катастрофа — техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена тепловими вибухами і руйнуванням четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України (колишньої УРСР) у квітні 1986 року.

Руйнування мало вибуховий характер, реактор було повністю зруйновано і в довкілля викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся викид потужністю 300 Хіросім. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей.
Мультимедійна виставка «Чорнобиль. Подорож» складається з сімох смислових блоків — від світового контексту карколомного 1986 року до розповіді про саму аварію, від історій людей, долі яких нерозривно пов’язані з подіями 26 квітня 1986-го, до діалогу щодо подальшої долі Чорнобиля, його майбутнього.

На відвідувачів виставки чекають:
– архівні фото і відео, розсекречені документи КДБ, спогади та історії людей, чиє життя назавжди змінила катастрофа
– точки з віртуальною реальністю, що перенесуть до зони відчуження і дозволять стати свідком накриття четвертого енергоблока “Аркою”
– десятки робіт авторів з усього світу: Чорнобильська серія Марії Примаченко, відео “Marooned” гурту Pink Floyd, що було знято в Прип’яті, та багато іншого;
– інтерактивні біноклі, за допомогою яких можна зазирнути до нинішньої зони відчуження – найбільшого заповідника України, де працюють світові вчені;
– живий ліс у центральній залі павільйону №1 ВДНГ як символ відновлення, сили природи та початку нового життя.

Заповнюйте реєстраційну форму та до зустрічі 23 травня о 13:30.
Участь безкоштовна!

19.05.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери