Запрошуємо на курси тематичного удосконалення!

До уваги інтернів та лікарів!

Професія лікаря — це безперервний процес постійного розвитку та вдосконалення, медична наука не стоїть на місці, адже підвищення рівня знань і відточення практичних навичок становлять основу професійної діяльності лікаря будь-якої спеціальності. Київський медичний університет підтримує державну політику щодо безперервності медичної освіти і запрошує на наші курси тематичного удосконалення лікарів на 2021 рік.

На офіційному сайті КМУ ви можете ознайомитись з календарним планом циклів ТУ на цей рік.

Дати проведення можуть коректуватися в залежності від набору груп. Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефоном: +38 (066) 490-09-55
або пишіть на електронну адресу: o.frakun@kmu.edu.ua

15.02.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021