Відбудеться круглий стіл Online «Перший Всеукраїнський ярмарок медичних вакансій»

Запрошуємо вас взяти участь у круглому столі “Перший Всеукраїнський ярмарок медичних вакансій”. Захід відбудеться Online 9 квітня 2021 року з 13:00 до 16:00. Головне завдання круглого столу – інформування майбутніх інтернів про унікальні можливості здобуття професії в Київському медичному університеті.

На круглому столі ви зможете ознайомитись з перевагами проходження інтернатури в Київському медичному університеті, сучасними тенденціями ринку медичних професій, новими вимогами післядипломного навчання, можливостями безперервного професійного й особистісного розвитку, тощо.

На заході ви матимете можливість прослухати виступи керівництва КМУ, декана медичного факультету і завідувачів кафедр, представників провідних клінік України (Into-Sana, Isida, «Гармонія здоров’я» та ін.), поставити питання експертам з проходження інтернатури та працевлаштування в кращих медичних закладах країни, визначитися з місцем проходження інтернатури, почути історії професійного успіху лікарів-інтернів КМУ.

Крім того, на вас чекає мотиваційна лекція Олександра Гришакова, одного із кращих юристів України в сфері медицини на тему: «Сам собі адвокат, або знання своїх прав звільняє інтерна від відповідальності».

До участі у круглому столі запрошуються студенти вищих медичних навчальних закладів, лікарі-інтерни, завідувачі кафедр Київського медичного університету, керівники клінічних баз та усі зацікавлені у тематиці заходу.

Програма круглого столу за посиланням.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном: +38 (066) 490-09-55, або пишіть на електронну пошту intern@kmu.edu.ua.

Реєстрація на участь у заході за посиланням.

Реєстрація на екскурсії до клінічних баз за посиланням.

Якщо ви не встигли переглянути захід, ви можете зробити це за посиланням.

06.04.2021
ВЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 27.09.2021 - 08.10.2021
07 Вересня 2021
ЖОВ
Інтенсив з судинної хірургії
Захід відбудеться 2-3 жовтня 2021 року у Київському медичному університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання) (поверх 2).
21 Вересня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021