Відбудеться круглий стіл Online «Перший Всеукраїнський ярмарок медичних вакансій»

Запрошуємо вас взяти участь у круглому столі “Перший Всеукраїнський ярмарок медичних вакансій”. Захід відбудеться Online 9 квітня 2021 року з 13:00 до 16:00. Головне завдання круглого столу – інформування майбутніх інтернів про унікальні можливості здобуття професії в Київському медичному університеті.

На круглому столі ви зможете ознайомитись з перевагами проходження інтернатури в Київському медичному університеті, сучасними тенденціями ринку медичних професій, новими вимогами післядипломного навчання, можливостями безперервного професійного й особистісного розвитку, тощо.

На заході ви матимете можливість прослухати виступи керівництва КМУ, декана медичного факультету і завідувачів кафедр, представників провідних клінік України (Into-Sana, Isida, «Гармонія здоров’я» та ін.), поставити питання експертам з проходження інтернатури та працевлаштування в кращих медичних закладах країни, визначитися з місцем проходження інтернатури, почути історії професійного успіху лікарів-інтернів КМУ.

Крім того, на вас чекає мотиваційна лекція Олександра Гришакова, одного із кращих юристів України в сфері медицини на тему: «Сам собі адвокат, або знання своїх прав звільняє інтерна від відповідальності».

До участі у круглому столі запрошуються студенти вищих медичних навчальних закладів, лікарі-інтерни, завідувачі кафедр Київського медичного університету, керівники клінічних баз та усі зацікавлені у тематиці заходу.

Програма круглого столу за посиланням.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном: +38 (066) 490-09-55, або пишіть на електронну пошту intern@kmu.edu.ua.

Реєстрація на участь у заході за посиланням.

Реєстрація на екскурсії до клінічних баз за посиланням.

Якщо ви не встигли переглянути захід, ви можете зробити це за посиланням.

06.04.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021