ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо на екскурсію до Київського центру репродуктивної і перинатальної медицини!

Київський медичний університет підтримує талановитих майбутніх лікарів, заохочує їх до опанування професією на сучасному рівні та запрошує на навчання до інтернатури Київського Медичного Університету!

Ми співпрацюємо з провідними приватними і державними клініками міста Києва і проводимо до них екскурсії для наших майбутніх інтернів.

Якщо ви плануєте навчатися в інтернатурі за спеціальністю «Акушерство і гінекологія», то запрошуємо вас на екскурсію  до Київського центру репродуктивної і перинатальної медицини (КМЦРПМ), яка відбудеться 11 травня 2023 року о 10:00 за адресою: пров. Героїв Сталінграду, 16.

(Довідка: у Київському центру репродуктивної і перинатальної медицини проводяться всі види гінекологічних оперативних втручань, з використанням високотехнологічного, малотравматичного, органозберігаючого обладнання. Так, на рік проводиться близько 3500  гінекологічних операцій. Акушерське відділення центру – єдине спеціалізоване відділення, яке надає медичну допомогу вагітним з інфекційною патологією, в тому числі, ВІЛ. На рік відбуваються біля 1000 пологів. В центрі працює відділення інтенсивної терапії новонароджених, в якому щорічно проходить лікування близько 10% новонароджених, оскільки саме у жінок з інфекційною патологією часто відбуваються передчасні пологи і народжуються недоношені діти. В жіночу консультацію звертаються на прийом близько 10 000 жінок за рік, з них біля 1000 вагітних. В структурі КМЦРПМ працює відділення репродуктології, на базі якого проводиться програма лікування безпліддя шляхом ДРТ).

Не пропустіть екскурсію до провідного центру гінекології і репродуктивної медицини. Чекаємо вас в інтернатурі Київського Медичного Університету! Кращі мають навчатися у кращих!

Реєстрація за посиланням.

04.05.2023
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери