ПОДІЇ | Всі Події

Відбудеться екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!

Київський Медичний Університет продовжує знайомити майбутніх інтернів з базами стажування. Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27. Особливо цікавою ця екскурсія буде для старшокурсників, які планують вступати в інтернатуру за спеціальністю «Ортопедія та травматологія».

(Довідка: Інститут заснований у 1919 році, вже понад 100 років тому. Наразі це провідна установа, яка займається діагностикою та глибоким вивченням проблем травматології та ортопедії. В інституті працюють спеціалісти високого рівня, які мають міжнародні сертифікати та гранти. Багато з них проходили стажування в клініках Європи, Ізраїлю, США. Фахівці інституту лікують найскладніші випадки, за які не беруться в інших лікувальних закладах. В інституті, що має клінічну базу на 400 ліжок, щороку лікується понад 4500 хворих, яким виконується понад 3000 складних реконструктивно-відновлювальних операцій).

Реєстрація за посиланням.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (066) 490-09-55
https://kmu.edu.ua/bpr/
https://intern.kmu.edu.ua/

22.04.2024
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Київський медичний університет вітає жінок із Міжнародним жіночим днем — 8 Березня!
Шановні жінки! Щиро вітаємо вас із Міжнародним жіночим днем — 8 Березня! Ви надихаєте, підтриму...
08 Березня 2026
Запрошуємо абітурієнтів на безкоштовний практичний тренінг «Мікроскопія. Визначення групи крові».
У рамках тренінгу учасники ознайомляться з роботою лабораторного обладнання та виконають основні ...
06 Березня 2026
Представники Київського медичного університету провели профорієнтаційні зустрічі з майбутніми абітурієнтами
Профорієнтація - важливий напрям у діяльності кафедри соціально-гуманітарних дисциплін. Розпочато...
05 Березня 2026
Кандидат медичних наук, доцент Київського медичного університету Григорій Солонинка взяв участь у пресконференції «Медицина після реформ: очікування vs реальність» 
27 лютого 2026 року у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулася пресконфе...
05 Березня 2026
Зимова фахова школа з права, етики і менеджменту в охороні здоров’я: синергія знань для практичного застосування
26-27 лютого 2026 року в Київському медичному університеті відбулася масш...
04 Березня 2026
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери