ПОДІЇ | Всі Події

КМУ долучився до Всеукраїнського диктанту національної єдності!

В Україні щорічно 9 листопада святкують День української писемності та мови. Відповідний наказ Президента України про відзначення цього свята був підписаний 9 листопада 1997 року. День української писемності та мови співпадає з днем вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця, відомого послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія та автора першого літопису. Цьогоріч, під час повномасштабного російського вторгнення, стало як ніколи зрозуміло: мова – також наша зброя.

Активно долучився до Дня української писемності та мови і Київський Медичний Університет. 9 листопада 2022 року співробітники кафедри української та латинської мов Університету разом з ректором КМУ Борисом Борисовичем Івнєвим, деканами факультетів та працівниками КМУ написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності 2022.

Нагадуємо, що Всеукраїнського диктанту національної єдності транслюється починаючи з 2000 року у прямому ефірі “Українського радіо”. З кожним роком до написання диктанту приєднується все більше людей: серед них політики, діячі науки та культури, студенти та школярі. Авторкою тексту цьогорічного радіодиктанту національної єдності стала українська письменниця та режисерка Ірина Цілик, а прочитала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

09.11.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери