Запрошуємо до участі в науково-практичній конференції «Міждисциплінарний підхід у дитячій дерматології»!

Шановні  колеги!

Оргкомітет науково-практичної конференції висловлює Вам свою повагу та інформує, що науково-практична конференція, присвячена Міжнародному дню захисту дітей, «Міждисциплінарний підхід у дитячій дерматології» відбудеться 1 червня 2018 року в м. Києві в залах  Конференц холу «ДЕПО», м. Київ, вул. Антоновича, 50 (метро Олімпійська).

Початок о 9:30, реєстрація – з 8:00.

Захід включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ, які проводитимуться у 2018 році.

У роботі науково-практичної конференції візьмуть участь провідні фахівці в дерматології, педіатрії, дитячії алергології та кардіоревматології.

Запрошений спікер Гуннар Ниман (Швеція) – віце-президент МГО «Дерматологи – Дітям», член ESCD (Європейського Товариства Контактних Дерматитів)  виступить з ключовою лекцією «Алергічні контактні дерматити у дітей».

До участі в роботі конференції запрошуються: дерматовенерологи, дитячі дерматологи, лікарі сімейної практики, педіатри, неонатологи, дитячі алергологи, кардіоревматологи, імунологи, медичні сестри.

На конференції будуть висвітлюватися актуальні питання дитячої дерматології: атопічний дерматит, акне, контактний дерматит, псоріаз, вітіліго, трихопатії, мікози, інфекції та новоутворення шкіри, дисплазії судин, бульозний епідермоліз.

Крім того, на конференції буде проведено майстер-клас для медсестер по догляду за ранами у дітей із бульозним епідермолізом.

ЧЕКАЄМО НА ВАС НА КОНФЕРЕНЦІЇ!

З питань організації конференції звертайтесь до координатора проекту:
Сирота Ліна, електронний адрес: linasyrota@gmail.com
Тел.:  +38 095 099 00 24

ПВНЗ «Київський медичний університет»
Телефон/факс для довідок: (044) 288 03 27; s.doan@kmu.edu.ua
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024