Запрошуємо до участі в конкурсі на краще відео на наших сторінках в Facebook та Instagram!

Увага! Конкурс!!

Майбутнім лікарям дуже важливо знати основні правила гігієни та вміти навчити інших на власному прикладі! А в сучасних умовах питання миття рук набуло життєво важливого значення! Оголошуємо конкурс! Зніміть відео про те, як правильно мити руки та поділіться ним з нами в пості та сторіз! Власник найцікавішого відео отримає подарунок від #kyivmedicaluniversity!
Умови участі:
✓ підпишіться на нашу сторінку в Instagram та Facebook (Kyiv medical university-official)
✓ викладіть ваше відео у сторіз з хештегом #safehandschallenge та обов’язково тегніть нас
@Kyiv_Medical_University, @khim_kmu, @dimph_ua
✓ напишіть пост, чому це питання є актуальним зараз, викладіть ваше відео та не забудьте про теги!

Найцікавіше відео обере адміністрація сторінки на свій розсуд.
Результати конкурсу чекайте після закінчення карантину.
Будьте здорові та залишайтеся вдома!

Конкурси розміщені на наших сторінках в Facebook та Instagram

09.04.2020
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"