Запрошуємо до участі в конкурсі на краще відео на наших сторінках в Facebook та Instagram!

Увага! Конкурс!!

Майбутнім лікарям дуже важливо знати основні правила гігієни та вміти навчити інших на власному прикладі! А в сучасних умовах питання миття рук набуло життєво важливого значення! Оголошуємо конкурс! Зніміть відео про те, як правильно мити руки та поділіться ним з нами в пості та сторіз! Власник найцікавішого відео отримає подарунок від #kyivmedicaluniversity!
Умови участі:
✓ підпишіться на нашу сторінку в Instagram та Facebook (Kyiv medical university-official)
✓ викладіть ваше відео у сторіз з хештегом #safehandschallenge та обов’язково тегніть нас
@Kyiv_Medical_University, @khim_kmu, @dimph_ua
✓ напишіть пост, чому це питання є актуальним зараз, викладіть ваше відео та не забудьте про теги!

Найцікавіше відео обере адміністрація сторінки на свій розсуд.
Результати конкурсу чекайте після закінчення карантину.
Будьте здорові та залишайтеся вдома!

Конкурси розміщені на наших сторінках в Facebook та Instagram

09.04.2020
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021