Запрошуємо до участі у доконгресі з сучасної педіатрії «Від Балтики до Чорного моря»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас 27-28 травня 2021 року взяти участь у доконгресі у ONLINE-форматі, який стане стартовим майданчиком для проведення визначного заходу – 1-го міжнародного конгресу сучасної педіатрії «Від Балтики до Чорного моря».

Основна мета даного доконгресу – розширити погляд сучасного лікаря на питання, що стосуються здоров’я дитини (як фізичного так і психічного) та її соціально-правового захисту.

Захід пройде за участі провідних спеціалістів Європейської академії педіатрії та іноземних спікерів світового рівня, які поділяться своїм досвідом і багаторічними напрацюваннями.

У програмі пленарні лекції (100% навчального контенту), тематичні майстер-класи, дискусії та тренінги.

Організатори заходу:
• Vilnius University Medical Faculty, Institutes of Clinical Medicine and Health Sciences, Lithuania
• Lithuanian Paediatric Respiratory Society
• Ukrainian-Lithuanian Council for the Reforms in Medicine
• ПВНЗ «Київський медичний університет»
• ГС «Українська асоціація міждисциплінарної медицини»
• ГО «Українська Академія Педіатрії – Союз Медичних Спеціальностей»

Участь у заході безкоштовна.

Детальніша інформація та реєстрація на сайті.

Програму доконгресу дивіться за посиланням.

24.05.2021
ВЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 27.09.2021 - 08.10.2021
07 Вересня 2021
ЖОВ
Інтенсив з судинної хірургії
Захід відбудеться 2-3 жовтня 2021 року у Київському медичному університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання) (поверх 2).
21 Вересня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021