Запрошуємо до участі у доконгресі з сучасної педіатрії «Від Балтики до Чорного моря»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас 27-28 травня 2021 року взяти участь у доконгресі у ONLINE-форматі, який стане стартовим майданчиком для проведення визначного заходу – 1-го міжнародного конгресу сучасної педіатрії «Від Балтики до Чорного моря».

Основна мета даного доконгресу – розширити погляд сучасного лікаря на питання, що стосуються здоров’я дитини (як фізичного так і психічного) та її соціально-правового захисту.

Захід пройде за участі провідних спеціалістів Європейської академії педіатрії та іноземних спікерів світового рівня, які поділяться своїм досвідом і багаторічними напрацюваннями.

У програмі пленарні лекції (100% навчального контенту), тематичні майстер-класи, дискусії та тренінги.

Організатори заходу:
• Vilnius University Medical Faculty, Institutes of Clinical Medicine and Health Sciences, Lithuania
• Lithuanian Paediatric Respiratory Society
• Ukrainian-Lithuanian Council for the Reforms in Medicine
• ПВНЗ «Київський медичний університет»
• ГС «Українська асоціація міждисциплінарної медицини»
• ГО «Українська Академія Педіатрії – Союз Медичних Спеціальностей»

Участь у заході безкоштовна.

Детальніша інформація та реєстрація на сайті.

Програму доконгресу дивіться за посиланням.

24.05.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021