Ювілейна науково-практична конференція з нагоди 30-ї річниці заснування КМУ «Сучасні аспекти медицини та фармації – освіта та практика»

Шановні колеги!

СЕРТИФІКАТИ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

СЕРТИФІКАТИ ПРО НАРАХУВАННЯ БАЛІВ БПР

СЕРТИФІКАТИ ПРО УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ІНТЕРНІВ, ЯКІ НАДІСЛАЛИ ТЕЗИ

Розміщуємо результати Ювілейної науково-практичної конференції з нагоди 30-ї річниці заснування КМУ «Сучасні аспекти медицини та фармації – освіта та практика», яка відбулася 30 листопада 2022 року у Київському Медичному Університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2.

Переглянути відео конференції, ви можете за посиланням.

Конференція внесена до Переліку заходів безперервного професійного розвитку (БПР) МОЗ України. По завершенню заходу зареєстровані учасники отримають 5 балів БПР згідно наказу МОЗ України від 22.02.2019 №446.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

1. Інноваційні методи навчання у закладах вищої медичної та фармацевтичної освіти.
2. Новітні наукові напрями та технології у сфері охорони здоров’я, шляхи впровадження до освітнього та лікувального процесів.
3. Актуальні питання розвитку системи вищої медичної та фармацевтичної, післядипломної освіти.
4. Впровадження засад доказової медицини та міжнародних стандартів лікування до навчального та наукового процесів.
5. Інтернаціоналізація вищої медичної освіти в умовах глобалізації світового освітнього простору

СТЕНДОВІ ДОПОВІДІ

1. Видиборець С.В, Рибальченко В.Ф., Невірковець А.А. СИТУАЦІЙНІ ЗАДАЧІ ЯК МЕТОД НАВЧАННЯ В ІНТЕРНАТУРІ ПО МЕДИЦИНІ. м.Київ.
  2. Рибальченко В.Ф., Симонець Є.М. ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ ПІДГОТОВКИ ЛІКАРІВ. м.Київ.
  3. Русак П.С., Рибальченко І.Г. ІШЕМІЧНА ХВОРОБА ЯЄЧКА У ДІТЕЙ ЧОЛОВІЧОЇ СТАТІ. м.Київ -Житомир
  4. Скиба В.В., Іванько О.В., Борис Р.М., Рибальченко В.Ф., Лисиця В.В., Дар Ясiн Ахмед. ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ З ПЕРВИННИМИ ІНТРААБДОМІНАЛЬНИМИ АБСЦЕСАМИ ТА ІНФІЛЬТРАТАМИ. м.Київ.
  5. Рибальченко І.Г., Притула В.П. ПЕРЕКРУТ ЯЄЧКА У НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ. м.Київ
  6. Симонець Є.М., Рибальченко В.Ф., Рибальченко В.В. ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ЛІКАРІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ. м.Київ
  7. Лисиця В.В. НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЛІКУВАННІ ЗЛУКОВОЇ КИШКОВОЇ НЕПРОХІДНОСТІ. м.Київ

ТЕЗИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024