Вступ до кращої в Україні інтернатури триває!

Із приємністю повідомляємо, що Київський медичний університет увійшов в ТОП-10 найкращих приватних вузів України, посівши 6 місце!
Дякуємо вам за підтримку та довіру, лише завдяки вам ми постійно рухаємося вперед!
Нагадуємо, що Вступна кампанія до інтернатури триває до 01 серпня 2018 року.
Зверніть увагу, що кількість місць в інтернатурі в одному з найкращих приватних вузів України – в  #kyivmedicaluniversity на базі провідних клінік Києва та Одеси дуже обмежена!

Не втрачайте можливість отримати Грант на навчання від наших партнерів – ММ «Добробут», Медичного дому ODREX (Одеса) та клініки  «Into-Sana» (Київ та Одеса)!

Також зверніть увагу, що кількість можливих баз для стажування (серед яких державні, комунальні та приватні клініки) постійно розширюється. Зараз підписано договори про співпрацю із SQLAB,  Швейцарсько-українською стоматологічною клінікою Porcelain та Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова! До того ж, розширився перелік доступних спеціальностей інтернатури на деяких базах стажування.

Інтернатура в ММ«Добробут».
Інтернатура в клініці «Into-Sana».
Інтернатура в клініці Euroderm.

Наші контакти:
093 461 46 45, e-mail: intern@kmu.edu.ua
Подати заяву на вступ до інтернатури можна тут!

25.07.2018
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021