ПОДІЇ | Всі Події

Всесвітній тиждень імунізації (World Immunization Week)

Всесвітній тиждень імунізації відзначається щороку в останній тиждень квітня (24-30 квітня), його головна мета – сприяння використанню вакцин для захисту від хвороб людей різного віку. Тема Всесвітнього тижня імунізації 2022 року: «Довге життя для всіх».

Проведення цієї події покликане привернути увагу громадськості до імунізації як одного з головних профілактичних заходів, що дозволяють уберегти людство від інфекційних захворювань.

За даними ВООЗ імунізація дозволяє щорічно запобігати від 2 до 3 мільйонів випадків смерті від дифтериту, правця, кашлюку, кору, свинки і краснухи. Цього року головною темою стане не тільки підтримка планової імунізації, а й вакцини та вакцинація проти COVID-19. Вакцинація проти COVID-19 – це найважливіший інструмент, який допоможе нам покласти край пандемії.

В умовах воєнного стану імунізація — чи не найбільш ефективний метод убезпечити себе та своїх дітей від тяжких захворювань і їхніх наслідків.

З початком війни ризики для всіх невакцинованих дітей і дорослих зростають. Для всіх дорослих потрібно кожні 10 років поновлювати щеплення від дифтерії та правця. У період воєнного стану це питання є надзвичайно актуальним для збереження здоров’я населення.

Важливо зробити й додаткові щеплення проти грипу та COVID-19. Вакцинація — єдиний спосіб захиститися від потенційно смертельних недуг і можливість уникнути додаткових навантажень і на здоров’я громадян, і на систему охорони здоров’я загалом.

Ніхто не повинен помирати від хвороб, яким можна запобігти. Особливо під час війни. Вакцинуйтеся!

26.04.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери