Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою

З 8 по 14 березня відзначається Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою. Він проводиться з 2008 року за ініціативою Всесвітньої асоціації товариств глаукоми (WGA) і Всесвітньої асоціації пацієнтів з глаукомою (WGPA).

Хвороба глаукома складається з комплексу патологій, які без належного лікування приводять до повної сліпоти. За даними ВООЗ на сьогодні вже більше 5 млн. людей втратили зір внаслідок глаукоми.

Варто знати, що повністю глаукому вилікувати неможливо, проте можливо тримати під контролем завдяки регулярним медичним оглядам та виконанню призначеної лікарем терапії. Чим раніше хворий звернеться до лікаря-офтальмолога, тим більше шансів зберегти зір.

Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024