ПОДІЇ | Всі Події

Всесвітній день надання першої медичної допомоги

Щорічно, починаючи з 2000 року, у другу суботу вересня в багатьох країнах відзначається Всесвітній день надання першої медичної допомоги (World First Aid Day). Ініціаторами його проведення виступили національні організації – члени Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя постраждалому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень. Київський медичний університет постійно проводить для своїх студентів тренінги з базової підтримки життя з залученням найкращих тренерів, які мають сертифікати з надання першої медичної допомоги.

Перша медична допомога складається з трьох етапів:
1. Негайне припинення впливу зовнішніх факторів (електричний струм, висока або низька температура, стиснення) і винесення потерпілого з несприятливих умов, у які він потрапив (з води, з палаючого приміщення, із приміщення, де є отруйні гази та ін.).
2. Надання першої медичної допомоги потерпілому залежно від характеру й виду травми, нещасного випадку (зупинка кровотечі, накладення пов’язки на рану, штучне дихання, масаж серця, введення протиотрут і ін.).
3. Організація якнайшвидшого транспортування потерпілого до лікарні.

11.09.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери