Всесвітній день дитини та день педіатра

20 листопада, у більшості країн світу, за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, відзначається Всесвітній день дитини та день педіатра. Ця дата обрана не випадково – саме 20 листопада 1959 року Асамблея прийняла Декларацію прав дитини. В 1989 році, також 20 листопада, була прийнята Конвенція прав дитини.

Мета Всесвітнього дня дитини та дня педіатра – привернення уваги широкої громадськості до питань забезпечення здоров′я і благополуччя дітей в усьому світі. Особливу роль у підтримці дитячого здоров’я відіграють лікарі-педіатри. Фахівці цього профілю дбають про здоров’я малюка з першої миті життя. Педіатр консультує батьків з приводу того, як виростити малюка максимально здоровим і стежить за здоров’ям дитини аж до її повноліття.

Щирі вітання усім діткам, зростайте здоровими! Вітаємо всіх педіатрів з професійним святом! Дякуємо за вашу працю!