Всесвітній день боротьби з поліомієлітом (WORLD POLIO DAY)

Щороку 24 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з поліомієлітом. Дата приурочена до дня народження Джонаса Солка — американського вченого, який винайшов вакцину проти цього захворювання.

Поліомієліт – це гостре інфекційне захворювання. Вірус найчастіше передається через брудні руки, заражену їжу та воду. Захворіти на поліомієліт може кожна невакцинована людина, проте найбільшу загрозу вірус становить для дітей у віці до 5 років. На сьогодні єдиний дієвий спосіб запобігти поліомієліту – вакцинація.

Головним завданням проведення Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом є привернення уваги громадськості до проблеми цього захворювання, його наслідків та необхідності імунопрофілактики. Україна входить до переліку країн, де через низький рівень охоплення щепленнями зберігається ризик спалаху поліомієліту.

23.10.2020
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021