ПОДІЇ | Всі Події

Всесвітній день боротьби з інсультом!

29 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби із інсультом World Stroke Day! Як відомо, летальність від серцево-судинних захворювань формує національну структуру летальності разом із захворюваннями органів дихання та онкологічними  захворюваннями.

Як повідомляє Олександр Данилюк, керівник експертної групи з надання екстреної медичної допомоги Директорату медичних послуг МОЗ України, в Україні щорічно стається близько 140 000 випадків інсультів. 40% людей з інсультом помирають протягом 30 діб. У нашій країні вдвічі більше людей помирають від інсульту порівняно із країнами Західної Європи. Ми прагнемо змінити цю ситуацію. Створення державної програми боротьби з інсультом буде одним із фокусів діяльності МОЗ України протягом найближчих років. Ми чудово розуміємо, що подібні програми є довгостроковими та потребують об’єднання зусиль із громадським сектором, зокрема, пацієнтськими організаціями і професійними медичними асоціаціями», – відзначив пан Олександр.

Всесвітній день боротьби з інсультом (World Stroke Day), був встановлений Всесвітньою організацією по боротьбі з інсультом (World Stroke Organization, WSO) https://www.worldstrokecampaign.org/ в 2006 році, з метою призиву до термінових активних дій у всесвітній боротьбі проти цього захворювання. Але історія дати, що відзначається сьогодні, почалася в 2004 році, коли Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила інсульт глобальною епідемією, а в 2006-му була створена Всесвітня організація по боротьбі з інсультом, яка і заснувала цей День.

Сьогодні до організації входить понад 3,5 тисячі індивідуальних членів і понад 60 організацій з 85 країн. Це вчені, наукові організації і товариства по боротьбі з інсультом.

Як в Києві відзначали цей день – дивіться тут.

29.10.2018
ПОДІЇ | Всі Події
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери