Вручення пану Міхалу Еккерту звання почесного Професора КМУ УАНМ

Сьогодні на Вченій Раді відбулася урочиста подія. Президент Поканевич О.В., ректор Туманов В.А. та весь педагогічний склад привітали нашого колегу з Польщі, пана Міхала Еккерта (проректора Силезської Вищої медично-інформаційної школи в м. Хожув та президента клініки в м. Кнурів) з отриманням титулу Почесного Професора КМУ УАНМ. Серед запрошених на захід були присутні: аташе з питань освіти посольства Нігерії Olawele Emmanuel Awe, директор клініки “Добробут “ Віленській А.Б., заступник головного лікаря з лікувальної роботи клініки “Борис” Мороз А.В.  та багато інших. Тож вітаємо пана Міхала та бажаемо йому нових досягнень та спільних проектів з Університетом при підтримці ЄС.

28.08.2014
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021