Враження нашої студентки стоматологічного факультету про поїздку на завод детальних імплантів Bauer’s implants ABM Technology

Поїзд Київ-Дніпро, ранок починається о 5 годині, смачна кава, прогулянка метушливим містом зі своїми одногрупниками і нашим прекрасним наставником, випускником Київського медичного університету, а наразі лікарем-стоматологом-пародонтологом Степаном Бойком.

Ось 10:00 і ми у своєї мети – на заводі українського виробництва дентальних імплантатів «Bauer’s implants» ABM Technology. Нас тепло зустріли працівники, видали одноразові халати і ми вирушили на виробництво, щоб побачити сам процес. Були дуже вражені від побаченого і почутого, очі розбігалися, не знали куди дивитися, адже цікавим і захоплюючим було все. Нам розповіли, що імплантати Bauer’s виготовляються із німецького титану вищого ступеня очищення, який являється гіпоалергенним біосумісним металом. Титан Grade 4 на 99.9% складається з чистого титану і не має ніяких домішок, що можуть негативно вплинути на процес остеоінтеграції імплантату або викликати різні алергічні реакції. Біоінертна SLA поверхня імплантату збільшує контакт кістки з ним за рахунок мікрозаглиблень на металі. Її структура дозволяє забезпечити 100% приживлюваність імплантату в кістці. Ці результати є набагато кращими, ніж навіть і швейцарських імплантатів. На заводі працюють люди, які за кордоном проходили практику, щоб освоїти техніку і виготовляти якісну продукцію, яка проходить багато рівнів перевірки, перед тим, як потрапити до ротової порожнини пацієнта.

Після екскурсії заводом нас запросили до кімнати переговорів, де ми поспілкувалися з представниками заводу, зробили багато фото, роздивилися імплантати і продукцію виробника. Нас не залишили без приємних і корисних подарунків. Дякуємо Bauer’s Implants за теплу зустріч. Після виробництва ми вирушили до клініки Amel Dental, де нам розповіли, що їх клініка не обмежується лише усіма видами стоматологічних послуг для дітей і дорослих, там ведуть прийом такі лікарі, як педіатри, оториноларингологи, пластичні хірурги та багато інших фахівців різних напрямків. Найсучасніша апаратура, індивідуальний підхід до кожного, палати для маленьких пацієнтів, щоб прокинутися після медикаментозного сну самостійно, постійний нагляд персоналу, ввічливість і турбота. Уся наша група була неймовірно вражена від побаченого і почутого, це чудова мотивація для навчання і досягання власної мети.

Дякуємо організаторам – Степану Бойку, Олегу Мельнику і улюбленому Київському медичному університету за можливість розвиватися та ставати кращими!!!

Загнойко Аліна,
Студентка стоматологічного факультету, група С1901, 3 курс

19.08.2021
БЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 28 березня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Березня 2024
БЕР
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Запрошуємо випускників закладів вищої медичної освіти на екскурсію до нашого багаторічного партнера, провідної мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»! Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 28 березня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
27 Березня 2024
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.