ПОДІЇ | Всі Події

Враження нашої студентки стоматологічного факультету про поїздку на завод детальних імплантів Bauer’s implants ABM Technology

Поїзд Київ-Дніпро, ранок починається о 5 годині, смачна кава, прогулянка метушливим містом зі своїми одногрупниками і нашим прекрасним наставником, випускником Київського медичного університету, а наразі лікарем-стоматологом-пародонтологом Степаном Бойком.

Ось 10:00 і ми у своєї мети – на заводі українського виробництва дентальних імплантатів «Bauer’s implants» ABM Technology. Нас тепло зустріли працівники, видали одноразові халати і ми вирушили на виробництво, щоб побачити сам процес. Були дуже вражені від побаченого і почутого, очі розбігалися, не знали куди дивитися, адже цікавим і захоплюючим було все. Нам розповіли, що імплантати Bauer’s виготовляються із німецького титану вищого ступеня очищення, який являється гіпоалергенним біосумісним металом. Титан Grade 4 на 99.9% складається з чистого титану і не має ніяких домішок, що можуть негативно вплинути на процес остеоінтеграції імплантату або викликати різні алергічні реакції. Біоінертна SLA поверхня імплантату збільшує контакт кістки з ним за рахунок мікрозаглиблень на металі. Її структура дозволяє забезпечити 100% приживлюваність імплантату в кістці. Ці результати є набагато кращими, ніж навіть і швейцарських імплантатів. На заводі працюють люди, які за кордоном проходили практику, щоб освоїти техніку і виготовляти якісну продукцію, яка проходить багато рівнів перевірки, перед тим, як потрапити до ротової порожнини пацієнта.

Після екскурсії заводом нас запросили до кімнати переговорів, де ми поспілкувалися з представниками заводу, зробили багато фото, роздивилися імплантати і продукцію виробника. Нас не залишили без приємних і корисних подарунків. Дякуємо Bauer’s Implants за теплу зустріч. Після виробництва ми вирушили до клініки Amel Dental, де нам розповіли, що їх клініка не обмежується лише усіма видами стоматологічних послуг для дітей і дорослих, там ведуть прийом такі лікарі, як педіатри, оториноларингологи, пластичні хірурги та багато інших фахівців різних напрямків. Найсучасніша апаратура, індивідуальний підхід до кожного, палати для маленьких пацієнтів, щоб прокинутися після медикаментозного сну самостійно, постійний нагляд персоналу, ввічливість і турбота. Уся наша група була неймовірно вражена від побаченого і почутого, це чудова мотивація для навчання і досягання власної мети.

Дякуємо організаторам – Степану Бойку, Олегу Мельнику і улюбленому Київському медичному університету за можливість розвиватися та ставати кращими!!!

Загнойко Аліна,
Студентка стоматологічного факультету, група С1901, 3 курс

 

19.08.2021
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери