ПОДІЇ | Всі Події

Враження і фотозвіт перебування студентів на виробничій практиці в Польщі

Солдугей Михайло студент гр. 806 мед.

 – По дорозі до лікарняної бази проходження практики в шпиталі м. Кнурів мене заворожила чудова місцевість яка переповнена багатими красками лісів та зелених насаджень. Ця країна захопила мене інфраструктурою, а саме старовиною архітектурою старих міст.

По прибутті нам провели ознайомчу екскурсію медичним закладом його відділеннями та їх новітнім оснащенням. Моя практика розпочалась в відділенні внутрішніх хвороб. На місці нас зустрів привітній колектив який нас відразу прийняв до своєї робочої атмосфери. Початок дня був з обходу  головним лікарем всіх хворих та контроль їхнього стану. Подалі лікарі отримали своїх хворих та проводили дослідження. Нам дозволили асистувати на всіх процедурах і я пішов на ендоскопічне дослідження( фіброезофагоскопія та колоноскопія) потім була оцінка результатів лабораторних аналізів і проведення УЗД за показаннями. Протягом тижня я досліджував хворих з запаленням легень, гіпертонією,  порушеннями серцевого ритму, а також були хворі з пневмоконіозами, хворобою Вільсона — Коновалова,  емфіземою легень та і т. ін..

Мені сподобалось чудово проведений час на практиці. Для мене це був хороший досвід для подальшого навчання, отримання нових друзів та можливість познайомить з новою культурою.

 

Касимова Ірина, 801 група мед.

– Мої враження під час перебування на лікарській практиці у Польщі не передати словами ?! Нагадаю, що ми її проходимо в іншій країні,де все на високому рівні ,європейському,розумію ,що на Україні також не погано  оснащені лікарні  і хороші фахівці. Але тут з першого дня практики нам давали проводити всі види дослідження під наглядом одного з лікарів ,і перейти в операційну ,асистувати на кесеровому розтині,працювати у колективі професіоналів ,де повністю весь хід роботи мені коментували ,давали можливість вчитись і робити все власними руками.  Перебуваючи в операційній мені було дуже спокійно на душі ,тому що операційна оснащена чудово ,працюють професіонали своєї роботи,дружній колектив ,який з радістю допомагав у всьому ,підказував.

У гінекологічному відділенні я брала участь у прекрасних пологах, де ми студенти допомогли з’явитися на світ маленькому ,здоровому хлопчику. Це просто не передати словами ,коли ти тримаєш в своїх руках ,це маленьке чудо. Я можу ще багато писати ,та думаю і так все зрозуміло ,що я в захваті ,приємно здивована ,і вдячна за таку можливість ,яка випала нам.  Запрошую вас в Польщу ,не проґавте цей шанс!!!!!

 

Мельник Артем, 801 група, мед.

– Найперше,що мене приємно здивувало – ставлення поляків до іноземців,одним з яких був я. І це виражалось не в награній посмішці чи вдаваній щирості,а в доброті та відкритості . Місцевим цікаво розмовляти з туристами. Коли  вони чули,що я приїхав з України, їм ставало ще цікавіше.  Лікарі та всі працівники в лікарні були доброзичливими та іноді по декілька разів розповідали все що ми не розуміли.

Приємно був здивований оснащенням лікарні.  В маленькому містечку а дуже сучасне обладнання, на якому нам дозволяли працювати і навчили обслуговувати ТК і МРТ. Зелені узбіччя,тихе оточення та спокій довкола лікарні, якнайкраще сприяли нашій  праці. Проте і часу на відпочинок було багато))

 Коли є можливість спробувати щось нове,отримати досвід чи просто дізнатись більше – варто хапати цю можливість. Польща і є тією ниткою ,яка поєднує бажання навчатись,вдосконалюватись та радіти життю. Дякую всім тим,хто організував цю виробничу практику та людям,які допомогли мені в Польщі: медичному персоналу лікарі та пану Михайлу Еккерту!

 

Бєлікова Анна, 802 група, мед.

 Проходячи практику в онкологічному відділенні я була дуже вражена тим як об лаштоване відділення, як пацієнти відносяться до свого стану. Також з хорошої сторони мені сподобалося відношення лікарів до пацієнтів, до практикантів і між собою. Медсестри з люб’язністю дали змогу виконувати постановку внутрішньовенних катетерів, вводити цитостатики. Проводячи обхід з лікарями я обстежувала хворих і разом з ними обговорювала стан їхнього здоров’я, сучасні методи дослідження і лікування. Можна продовжувати список до безкінечності, але підсумовуючи сказане можна сказати, що досвід отриманий тут ще більше підсилив моє бажання стати онкологом.

Якщо говорити про саме перебування в Польщі, то можна сказати, що відвідуючи різні міста я збагатила свій духовний світ, а також зрозуміла що і як потрібно зробити щоб вивести Україну на такий же рівень.

15.07.2014
ПОДІЇ | Всі Події
24
СІЧ
Курси з гірудотерапії
Тривалість: 24.01.2022 - 04.02.2022
01 Січня 2022
07
ЛЮТ
Курси з іридодіагностики
Тривалість: 07.02.2022 - 18.02.2022
01 Січня 2022
14
ЛЮТ
Курси "Основи масажу"
Тривалість: 14.02.2022 - 04.03.2022
01 Січня 2022
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери