ПОДІЇ | Всі Події

Волонтерська робота на кафедрі терапевтичної стоматології та пародонтології

Впродовж місяця лунають вибухи в містах та селах нашої рідної України. За місяць повномасштабної війни викладачі кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології Київського медичного університету відчули весь спектр емоцій: від жаху і розпачу до невимовної люті. Жоден з нас не залишився байдужим чи осторонь! Ми хочемо підтримати кожного і поділитися з вами – нашими колегами та студентами тим досвідом, який здобули у цей жахливий час.

Не зважаючи на розгубленість та занепокоєння в перші дні війни, нам вдалося зберегти контакти з усіма співробітниками кафедри не залежно від того, в яких умовах хто і де перебував і перебуває. Ми підтримували один одного морально, за потреби надаючи необхідну допомогу.

Після короткої паузи наступив період адаптації і дій! Наші викладачі та працівники кафедри долучилися до ТРО і приймають активну участь волонтерських ініціативах на місцях: зборі гуманітарної допомоги і предметів побуту та гігієни для наших військових і населення потерпілих міст, переказів грошової допомоги, наданні стоматологічної лікувально-консультативної допомоги, виготовленні маскувальних сіток для нашої армії, прийомі та розподілу гуманітарної допомоги від наших колег з закордону тощо.

Так крапля за краплею, ми від шоку перейшли до конкретних дій для посилення обороноздатності нашої країни та покращення медичної допомоги населенню.

Тепер механізм надання допомоги налагоджений, і ми надалі продовжуємо цю роботу, доки останній загарбник не залишить територію України!

Кожен з нас є захисником нашої України, і навіть найменша допомога прискорює нашу перемогу!

Тримаймося! Все буде Україна! Слава Україні!!! Героям Слава!!!

25.03.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери