Вітаємо з успішним складанням іспитів!

Вітаємо з успішним складанням іспитів вступників на ІІ курс медичного та стоматологічного факультетів!

28-29 серпня пройшли вступні випробування з предмету «Анатомія людини» для абітурієнтів, які вступають на ІІ курс медичного та стоматологічного факультетів.

Випробування проводились з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог: контролем температурного режиму, використанням масок, антисептиків та дезінфекцією приміщення.

Вже на початку осені, а саме до 6 вересня, ці вступники побачать себе в рейтингових списках рекомендованих до зарахування.

Також нагадуємо про унікальну можливість отримання університетського гранту, за яким ви можете безкоштовно вчитися перший навчальний рік.

Ми вітаємо вступників з успішним складанням іспитів та чекаємо на них в Університеті!

Наша приймальна комісія працює з 9:00 до 18:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, Student Service, 1 поверх.

Дякуємо вам за довіру і прагнення стати студентом кращого приватного закладу вищої освіти – Київського медичного університету!

31.08.2020
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021