ПОДІЇ | Всі Події

Вітаємо з Днем знань!

Шановні студенти, інтерни, колеги!

Вітаю всіх з початком нового навчального року, який, незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в Україні, ми традиційно розпочинаємо з 1-го вересня.🔔

Хочу подякувати всім за ту величезну роботу, що дозволила в умовах жорсткого карантину успішно виконати навчальні плани і завершити попередній навчальний рік. Справжнім викликом для освітнього процесу стало опанування технологій дистанційного навчання в стислі терміни. І цей виклик ми успішно подолали.

❗ Проте карантин триває, наразі його продовжено до 31 жовтня 2020 року.

Прагнучи максимально обмежити ризики розповсюдження короновірусу COVID-19 та враховуючи вимоги і рекомендації ВООЗ, МОЗ України і МОН України, в Університеті видано наказ «Про організацію навчального процесу в осінньо-зимовому семестрі 2020-2021 навчального року», який передбачає цілий комплекс заходів протидії цій підступній хворобі. В умовах адаптивного карантину організація навчального процесу в Університеті буде повністю відповідати поточній епідеміологічній ситуації в м. Києві.

Звертаю особливу увагу на необхідність дотримання соціальної дистанції, уникнення скупчення людей у закритих приміщеннях, використання засобів індивідуального захисту, дотримання правил респіраторної гігієни. Крім того, слід регулярно проходити температурний скринінг, мити руки та дезінфікувати їх спеціальними розчинами. Неухильне дотримання цих простих правил дозволяє значно зменшити ризик зараження COVID-19 і його подальшого поширення.

У зв’язку з карантинними обмеженнями освітній процес в Університеті буде здійснюватися у змішаному форматі – це поєднання аудиторно-практичного навчання з навчанням за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (додатків Google Suite for Education та платформи «PrExam», що є унікальною розробкою Університету і дозволяє ефективно підготуватись до іспитів КРОК).

🍁Так, у вересні лекції для студентів ІІ-V курсів будуть проводитися в онлайн-форматі. Практичні заняття розпочнуться з жовтня поточного року. Нагадую, що для користування освітніми онлайн-ресурсами кожен студент повинен мати корпоративну електронну пошту (домену @kmu.edu.ua), яку Університет надає безкоштовно. Для студентів випускного курсу медичного факультету практичні заняття будуть проводитись як із використанням інформаційно-комунікаційних технологій, так і у звичайному форматі.

❗З розкладом занять можна ознайомитись тут.

Зарахування на І курс на основі повної загальної середньої освіти, а також на ІІ курс на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст буде здійснено 1️⃣7️⃣ вересня 2020 року після того, як абітурієнти виконають необхідні вимоги до зарахування. Урочиста посвята в студенти Київського медичного університету планується на 1️⃣8️⃣ вересня 2020 року. Під час посвяти наші нові студенти матимуть можливість познайомитися з керівництвом, викладачами і представниками органів студентського самоврядування Університету, а також отримати всю необхідну інформацію стосовно навчання в Університеті. Заняття для них розпочнуться в звичайному аудиторному форматі 2️⃣1️⃣ вересня 2020 року.

👩‍⚕️ Інтерни з 1 вересня продовжать аудиторне навчання відповідно до графіку навчального процесу та з повним дотриманням усіх правил санітарно-епідеміологічного режиму.

Безумовно, пандемія COVID-19 – це виклик усьому людству і кожній людині. Робота в умовах адаптивного карантину і змішаний формат навчання вимагають від студентів і науково-педагогічних працівників зосередженості, мобілізації інтелектуальних ресурсів і додаткового часу на оволодіння новими навичками. Але, як говорив давньокитайський філософ Лао-Цзи, довгий шлях починається з першого кроку.

Я впевнений, що професіоналізм і кваліфікація викладачів у сукупності з високою мотивацією студентів до освоєння професії лікаря допоможуть нам успішно подолати всі труднощі та зроблять наш Університет ще потужнішим і успішним. Незважаючи на складні умови, ми будемо гідно виконувати нашу місію – навчати, досліджувати, лікувати та служити людству, постійно прагнучи до досконалості.

Будьте здорові та нехай цей навчальний рік відкриє нові горизонти знань, стане часом високих досягнень, яскравих успіхів і здійснення мрій.💚💙💜

З повагою,
ректор Борис Івнєв

01.09.2020
ПОДІЇ | Всі Події
18
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
23
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери