Вітаємо з Днем незалежності Індії!

Щороку 15 серпня в Індії відзначається День незалежності. Цього дня в 1947 році вступив в дію Акт Незалежності Індії (Indian Independence Act), і над стінами Червоного форту в місті Делі першим прем’єр-міністром країни Джавахарлалом Неру був піднятий прапор незалежної Індії. Тим самим й ознаменувався новий етап в історії країни: Індії було надано статус домініону в рамках Британської співдружності націй, установчі збори отримали повноваження видавати свої закони, а перший незалежний уряд Індії став до роботи.

В Індії цього дня влаштовують видовищні дійства: військовий парад, демонстрація потужної індійської армії, а після цих урочистостей відбувається масове та яскраве святкування. Живі квіти, стрічки, гірлянди, яскраві фарби і національна символіка – цим прикрашають не лише будівлі, а й обличчя та одяг жителів Індії.

Варто зазначити, що індійська діаспора студентів – найбільша в Україні, зокрема, у Київському медичному університету навчаються більше 650 вихідців з Індії.

Вітаємо їх з Днем Незалежності Індії та бажаємо міцного здоров’я, успіхів та наснаги в професійної діяльності, миру та процвітання!

13.08.2021
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024