Вітаємо з Днем народження Туманова Віктора Андрійовича завідувача кафедри фармакології, клінічної фармакології, патологічної фізіології

Колектив Київського медичного університету вітає з ювілеєм Туманова Віктора Андрійовича завідувача кафедри фармакології, клінічної фармакології, патологічної фізіології фармацевтичного факультету, доктора медичних наук, професора, академіка АНВШ України, почесного ректора КМУ!

Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди вашого Дня народження!

За вашими плечима – багаторічний досвід і визнання. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з вами і досягати разом професійних висот. Ваш професіоналізм, багаторічна наполеглива праця, присвячена викладацькій, науковій діяльності та вихованню студентської молоді, внесли вагомий вклад у розвиток фармацевтичної науки в Україні та в нашому університеті.

Бажаємо вам, шановний Вікторе Андрійовичу, невичерпної енергії, витримки та наполегливості, великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності нехай буде міцне здоров’я та родинний затишок.

17.12.2021
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023