Вітаємо спортсменів КМУ з почесними нагородами!

Ми пишаємося спортивними досягненнями студентів нашого Університету, які були високо оцінені спортивною спільнотою міста Києва. 8 грудня 2020 року президент Київського медичного університету Олександр Валерійович Поканевич  отримав дві подяки; першу – за вагомий внесок та популяризацію дитячого й юнацького спорту.

Другу грамоту президент отримав від Федерації футболу м. Києва за стрімке зростання, вагомий внесок, значні досягнення, високий професіоналізм, активну громадську діяльність у справі пропаганди, популяризації і розвитку студентського і масового футболу в м. Києві та за здобутки університетської команди «Медик».

Вітаємо наших спортсменів з почесними нагородами та бажаємо подальших звершень! Дякуємо Олександру Валерійовичу за всебічну підтримку спорту в Університеті!

Дивіться відео про цю подію на youtube-каналі MarsTVUkraine

09.12.2020