Вітаємо з Днем народження ректора Київського медичного університету!

Колектив КМУ щиросердечно вітає з Днем народження Бориса Борисовича Івнєва, ректора Київського медичного університету, доктора медичних наук, професора.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, злагоди і добробуту! Під Вашим керівництвом Київський медичний університет став одним із найкращих медичних приватних вищих навчальних закладів України.

Освітянська спільнота Університету дякує Вам за професіоналізм, відданість справі та щоденну невтомну працю – навчати і виховувати студентів-медиків. Переконані, що і надалі Ваша плідна і конструктивна робота буде служити інтересам держави, вихованню молоді, розвитку і зміцненню досягнень університету. А ми, у свою чергу, завжди вас підтримаємо!

27.01.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021