ПОДІЇ | Всі Події

Вітаємо нашого викладача з врученням ордену «Гордість нації»

Вітаємо Євгена Борисовича Колесникова викладача хірургії кафедри хірургічних хвороб №1 Київського медичного університету, доктора медичних наук, професора з врученням ордену «Гордість нації» та Почесною грамотою за активну громадську позицію, вагомий внесок у забезпечення розвитку і процвітання держави, сумлінну працю, високий професіоналізм, незламний патріотизм, любов до України та створення її позитивного іміджу.

Євген Борисович вчений зі світовим ім’ям. Нещодавно він отримав почесне звання “Науковець року 2020” за цикл наукових робіт в області розробки нових міні-інвазивних методів хірургічного лікування морбідного ожиріння, які стали “золотим стандартом” у баріатричній хірургії і новаторських досліджень про роль цитокінів у виникненні деструктивного панкреатиту, створенні інгібіторів і способів лапароскопічної доставки їх до підшлункової залози. Він автор унікальної методики оперативного лікування ожиріння, яка стала передовою в усьому світі.

(Євген Колесников член Асоціації післядипломної освіти Гарвардського університету (США), віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, член Американської академії косметичної хірургії, лауреат премії та медалі Міжнародного коледжу хірургів (США) і Державної премії України, академік Міжнародної академії медичних наук (IMSA).

Вітаємо Євгена Борисовича з черговою почесною нагородою і бажаємо подальших успіхів та нових перемог!

 

16.09.2021
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери