ПОДІЇ | Всі Події

Вітаємо наших студенток з почесними нагородами!

Київський медичний університет вітає своїх студенток-лауреатів премії Національної академії медичних наук України та Асоціації працівників медичних ЗВО України зі значними успіхами в науковій діяльності у 2021 році:

1. Мишолов Анастасію Анатоліївну, студентку 5 курсу фармацевтичного факультету, група Ф 1702, яка здобула перемогу в конкурсі з науковою роботою на тему: «Фітополімерне покриття із заданими лікувальними властивостями». Науковий керівник Гудзенко Н.В., кандидат хімічних наук, доцент кафедри фармацевтичної та біологічної хімії, фармакогнозії (завідувач Коновалова О.Ю., доктор фармацевтичних наук, професор).

2. Ніколаєвську Єлизавету Олексіївну, студентку 6 курсу медичного факультету, група Мк 1601, яка здобула перемогу в конкурсі з науковою роботою на тему: «Особливості втрати нюху (аносмія) та смаку (авгезія) у дітей, хворих на COVID-19». Науковий керівник Гриневич І.В., кандидат медичних наук, доцент кафедри педіатрії (завідувач Заславська Г.О., кандидат медичних наук, доцент).

Бажаємо нашим студенткам, переможницям конкурсу міцного здоров’я та успіхів у подальшому навчанні та науковій роботі.

18.02.2022
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери