Вітаємо наших інтернів та клінічних ординаторів з закінченням навчання!

28 січня 2021 року відбулося урочисте вручення сертифікатів лікарям-інтернам і клінічним ординаторам напрямів «дерматовенерологія», «радіологія» та «інфекційні хвороби».

З цією святковою подією випускників привітали: президент Поканевич Олександр Валерійович, ректор Івнєв Борис Борисович, керівник підготовки інтернів за спеціальністю «дерматовенерологія» Білоусова Інна Володимирівна, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Копчак Оксана Олегівна.

Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Доан Світлана Іванівна вручила шістьом випускникам напрямків «дерматовенерологія» та «неврологія» рішення Вченої ради Університету про рекомендацію їх до вступу до аспірантури.

Привітати майбутніх медиків та запросити їх працевлаштовуватись прийшли роботодавці: Юдіна Світлана Григорівна, керівник дерматологічної клініки «СА клінік» та Солонинка Григорій Ярославович, керівник відділу практики КМУ, завідувач філії №4 КНП «КДЦ Дніпровського району м.Києва»

Від щирого серця вітаємо випускників із отриманням почесного звання лікаря. Ви на початку нового, цікавого, але непростого шляху. Бажаємо майбутнім лікарям здоров’я, щастя і професійних успіхів! Ласкаво просимо в професію!

29.01.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021