Вітаємо наших інтернів та клінічних ординаторів з закінченням навчання!

28 січня 2021 року відбулося урочисте вручення сертифікатів лікарям-інтернам і клінічним ординаторам напрямів «дерматовенерологія», «радіологія» та «інфекційні хвороби».

З цією святковою подією випускників привітали: президент Поканевич Олександр Валерійович, ректор Івнєв Борис Борисович, керівник підготовки інтернів за спеціальністю «дерматовенерологія» Білоусова Інна Володимирівна, завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Копчак Оксана Олегівна.

Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Доан Світлана Іванівна вручила шістьом випускникам напрямків «дерматовенерологія» та «неврологія» рішення Вченої ради Університету про рекомендацію їх до вступу до аспірантури.

Привітати майбутніх медиків та запросити їх працевлаштовуватись прийшли роботодавці: Юдіна Світлана Григорівна, керівник дерматологічної клініки «СА клінік» та Солонинка Григорій Ярославович, керівник відділу практики КМУ, завідувач філії №4 КНП «КДЦ Дніпровського району м.Києва»

Від щирого серця вітаємо випускників із отриманням почесного звання лікаря. Ви на початку нового, цікавого, але непростого шляху. Бажаємо майбутнім лікарям здоров’я, щастя і професійних успіхів! Ласкаво просимо в професію!

Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024