Вітаємо Дорошенко С.І. із отриманням почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України»

Колектив Київського медичного університету щиро вітає Дорошенко Світлану Іванівну, доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії з присвоєнням звання «Заслужений діяч науки і техніки України», згідно Указу Президента України №195/2021 від 17 травня 2021 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки».

Світлана Іванівна нагороджена цим почесним званням за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Бажаємо Світлані Іванівні міцного здоров’я, робочої наснаги, творчих успіхів та нових звершень!

18.05.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021