ПОДІЇ | Всі Події

Вітання з Міжнародним днем студентів

Дорогі студенти!

Від імені усього викладацького складу та адміністрації Київського Медичного Університету щиро вітаємо вас з Міжнародним днем студентів!

Шановні студенти, на жаль, ваші студентські роки припали на складні часи пандемії COVID-19 та повномасштабної війни, що не дало вам змоги повноцінно навчатись в університетських аудиторіях. Ми віримо у нашу перемогу і повернення до аудиторного навчання, щоб ви у повній мірі могли відчути атмосферу університетського життя. Адже студентські роки – це неповторний період у вашому житті, період особистісної та професійної самореалізації, розкриття своїх талантів, перших кроків самостійного життя і прийняття важливих рішень.

Київський Медичний Університет в своїй діяльності протягом 30-ти річної історії дотримувався принципів найвищої якості освітніх послуг та креативних підходів. Завжди. Війна не змогла змінити наші прагнення. Одразу після 24 лютого ми взяли на себе зобов’язання обов’язково створити для студентів умови «без війни», бо студенти – наш головний пріоритет. І вже восени цього року розпочалося навчання в Польському кампусі КМУ у місті Битом (Сілезьке воєводство). Ми раді вітати у Польському кампусі КМУ нову плеяду студентів!

Бажаємо вам, нехай незважаючи на незгоди, роки навчання в Київському Медичному Університеті стануть найкращими роками вашої молодості та вдалим стартом для подальшої кар’єри.

Прийміть найщиріші вітання до Міжнародного дня студентів та побажання успіху в навчанні, результативних сесій, щирих друзів, особистих досягнень, справжнього щастя та міцного здоров’я!

17.11.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери