Випускні іспити для студентів-іноземців!

На медичному факультеті та факультеті по роботі з іноземними студентами розпочалися випускні іспити.

29 травня 2018 р. відбувся перший іспит з дисципліни «Внутрішні, професійні та інфекційні хвороби» на базі кафедри «Внутрішня медицина та професійні хвороби» (зав. кафедрою – доктор медичних наук, професор Батушкін В.В.). На початку екзамену студентів привітали голова екзаменаційної комісії Ничитайло М.Ю., доктор медичних наук, професор, заступник директора ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова», ректор ПВНЗ «Київський медичний університет» доктор медичних наук, професор Івнєв Б.Б., проректор з науково – педагогічної роботи, лікувальної, виховної роботи та міжнародних зв’язків, доктор медичних наук, професор Мегедь В.П.

Високопрофесійні та досвідчені екзаменатори, такі, як професор Назар П.С., професор Чабан Т.І, доцент Ткачишина Н.Ю, доцент Солонинка Г.Я., доцент Садомова Г.В., доцент Топольницький В.С., професор Ткачишин В.С., доцент Лаврінчук І.О. ретельно перевіряли практичні навички та теоретичні знання кожного студента. Наприкінці екзамену декан медичного факультету доцент Стадник В.Я. оголосив результати. Всі студенти успішно склали іспит. Приємно відзначити, що серед студентів факультету по роботі з іноземними студентами 5 випускників отримали оцінку «відмінно». Побажаємо нашим студентам-випускникам наснаги та успіхів на наступних екзаменах!

30.05.2018
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021